MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12555621
nr 1255 5621
Byrå
1950-tal, Teak. Bredd: 91, djup: 46 cm, höjd: 65 cm
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:42:42
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr